Повідомлення

щодо результатів громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО проекту  містобудівної документації «Генеральний план та зонінг села Цибулеве  Знам’янського району Кіровоградської області »

Цибулівська сільська рада повідомляє наступне :

06 травня 2019  року розпочалася процедура громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану населеного пункту села Цибулеве Знам’янського району Кіровоградської області поєднаного з планом зонування території зі зміною меж .

Відповідно до п.6 Закону України «Про стратегічну оцінку » заяви про визначення  обсягу СЕО  по одній копії  на паперових носіях та в електронному вигляді  були подані департаменту охорони здоров’я  Кіровоградської обласної державної адміністрації .

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної оцінки , відповідно до ст.. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку » , встановлений 15 днів з дня оприлюднення заяви( 06.05.2019 року ) .

Протягом  встановленого строку зауважень та пропозицій громадськості до замовника не надходило .

Сільський голова                                                                                     Л.М.Таранець